UAB SKYSČIŲ PERPYLIMO TECHNOLOGIJOS (SPT) užsiima technologijų ir valdymo sistemų, skirtų naftos ir chemijos produktų terminalams, kuro bazėms, degalinėms ir produktotiekiams tiekimu. Bendrovės veikla suteikia galimybę pramonei gauti naujausias technologijas, pažangius techninius sprendimus ir įrenginius technologinių procesų valdymui.


UAB SKYSČIŲ PERPYLIMO TECHNOLOGIJOS orientuojasi į valdymo sistemų SCADA, skirtų technologinių procesų valdymui naftos ir chemijos pramonėje, įdiegimą.
Bendrovė tiekia ir montuoja specialius įrenginius, skirtus terminalų technologijai ir naftos/chemijos produktų perpylimui.


Pagrindinis UAB SKYSČIŲ PERPYLIMO TECHNOLOGIJOS tikslas - atlikti kompleksines paslaugas: projektavimą, tiekimą, montažą, instaliaciją, apmokymą ir aptarnavimą. Firma gali atlikti atskirus darbus - konsultacijos, inžinieringas, projektavimo menedžmentas, programinės įrangos pritaikymas, specialios įrangos kūrimas. Mes galime įvykdyti užsakymą “iki raktų” - projektavimas kartu su montažu ir technologinės matavimo, reguliavimo, valdymo, ryšio įrangos patiekimu. Mes tiekiame specialius įrenginius, pritaikytus sprogiai aplinkai.